Runmageddon

W 2015 roku pochłonął mnie świat biegów z przeszkodami. To właśnie wtedy wystartowałem po raz pierwszy w Runmageddonie, nie zdając sobie sprawy, że pewnego dnia będę to wspominać jako początek mojej nowej historii w karierze, której przełom miał miejsce na schyłku pandemii.

W październiku 2021 rozpocząłem współpracę z Runmageddonem – największym organizatorem biegów z przeszkodami w Polsce – stając na czele działu marketingu. Od samego początku moim głównym celem, było stworzenie zgranego i odpowiedzialnego zespołu, który poprzez odpowiedni podział kompetencji, swoim zaangażowaniem i rzetelną pracą, będzie osiągać jak najbardziej korzystne rezultaty. Zadanie nie należało do łatwych i niejednokrotnie wystawiało mnie na próbę, jednak poddający się – nigdy nie wygrywa, a wygrywający – nigdy się nie poddaje!

W ten sposób stałem się liderem sześcioosobowego #dreamteam, gotowego realizować bieżące zadania oraz wcielać w życie kampanie wizerunkowe, które mają realny wpływ na wyniki sprzedażowe i pozytywny odbiór marki.

Stwórzmy projekt, który podbije świat!

Do odważnych świat należy, dołącz do mnie i zróbmy wspólnie projekt społeczny.

 

©2021 Projekt i wykonanie: Media Majk | Polityka Prywatności