Cześć!

Nazywam się Michał Iwan, miło, że tu jesteś i chcesz dowiedzieć się o mnie więcej. 

Przyświeca mi motto: “Nie każda nieprzespana noc przyniesie sukces, ale każdy sukces jest okupiony nieprzespanymi nocami.

Według testów Gallupa moje główne talenty to: dyscyplina, maksymalizm, bliskość, indywidualizacja i wiara w siebie. Lubię tworzyć, projektować, analizować i zarządzać projektami. Główne obszary którymi się zajmuje to komunikacja marketingowa i partycypacja obywatelska.

Do tych pierwszych należy firma Media Majk, która dba o komunikację marketingową i tworzenie treści oraz Fly Majk, która świadczy usługi dronem. Obie powstały z mojej pasji do marketingu i chęci spoglądania na świat z innej perspektywy. Marketingiem zajmuje się zawodowo od 2014 roku, a w 2018 roku zacząłem działać na własny rachunek, pracując jako freelancer. Dzięki determinacji i cierpliwości udało mi się zdobyć zaufanie wśród klientów i wypracować swoją markę osobistą. W 2020 roku zaowocowało to założeniem firmy Media Majk, która skupia ekspertów z wąskich dziedzin marketingu online i offline.

Moje działania społeczne skupiają się na partycypacji i pobudzaniu osób młodych do działania na rzecz lokalnej społeczności. Pokazuje, że można i służę wsparciem przy tworzeniu projektów i realizacji ich z sukcesem. Wspieram sprawną komunikację, przeprowadzam konsultacje i pomagam w prowadzeniu rozmów na tematy ważne społecznie.

Jestem osobą otwartą, stawiającą na transparentną komunikację. Jeśli chcesz ze mną współpracować to zapraszam do kontaktu.

Majk

Projekty

Współpraca

Opinie

©2021 Projekt i wykonanie: Media Majk | Polityka Prywatności