Cześć!

Nazywam się Michał Iwan, miło, że tu jesteś i chcesz dowiedzieć się o mnie więcej. 

Przyświeca mi motto: “Nie każda nieprzespana noc przyniesie sukces, ale każdy sukces jest okupiony nieprzespanymi nocami.

Specjalizuje się w konsultacjach z komunikacji marketingowej, wspierając rozwój różnorodnych firm oraz marek osobistych. Zgodnie z testami Gallupa, moimi największymi talentami są dyscyplina, maksymalizm, bliskość, indywidualizacja i wiara w siebie.

Od 2014 roku rozwijam się jako niezależny przedsiębiorcą, który stworzył firmę Media Majk. Obecnie pełnie funkcję dyrektora marketingu w agencji digitalowej Tigers. Wcześniej zdobywałem doświadczenie jako dyrektor marketingu Runmageddon, marketing manager w Extreme Warrior Park, czy specjalista ds. komunikacji w Wyjątkowym Prezencie.

Jako absolwent nauk politycznych na Uniwersytecie Warszawskim, dostrzegam znaczenie partycypacji społecznej. Koncentruje swoje działania na aktywizowaniu młodych ludzi, aby działać dla dobra swojej lokalnej społeczności. Nie tylko pokazuje, że sukces jest możliwy, ale także aktywnie wspomagam w tworzeniu i realizacji ich projektów. Ta pasja do pomagania innym stanowi naturalne przedłużenie mojej profesjonalnej ścieżki kariery, ukazując wieloaspektowe podejście do życia i pracy.

Jestem osobą otwartą, stawiającą na transparentną komunikację. Jeśli chcesz ze mną współpracować to zapraszam do kontaktu.

Majk

Projekty

Współpraca

Opinie

©2021 Projekt i wykonanie: Media Majk | Polityka Prywatności